czwartek, 19 grudnia 2013

Pytanie i podziękowanie..

Wiem, że tego bloga prowadzę już kilka miesięcy, ale pomyślałam sobie, że mogłabym dodać zakładkę z bohaterami :) Szczególnie dlatego, że w dalekiej przyszłości w tym opowiadaniu pojawi się nowa postać.. powiem tylko, że będzie to dziewczyna ;D Reszty same będziecie musiały się domyślić :P Dobra.. to jak myślicie?? Dodać czy nie?
A tak poz tym chciałam wam podziękować za wszystko! Za komentarze, za wejścia.. no po prostu za wszystko ♥ Jesteście wspaniałe ♥ Kiedy czytałam komentarze pod odskocznią... po prostu się poryczałam. Nie wiem dlaczego... ale łzy same spływały po moim policzku, a ja do końca dnia nie mogłam przestać się uśmiechać. Podziękowania należą wam się także za tyle odwiedzi mojego beznadziejnego bloga... to niesamowite, że w przeciągu 5 miesięcy mój blog ma  ponad 17 000 wyświetleń. Naprawdę uwierzcie mi.. jesteście niezwykłe! Kocham was ♥♥♥

4 komentarze:

  1. Tak proszę dodaj zakładkę Bohaterzy♥♥♥♡♡♡★★★☆☆☆■■■□□□●●●○○○

    OdpowiedzUsuń
  2. Dodaj :D
    Zasłużyłaś sobie na to całą sobą :**
    Kocham <333

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem za!
    Gratuluję sukcesu! ♥
    Jesteś genialna i w pelni na to zasłużyłaś! <3

    OdpowiedzUsuń
  4. Dodaj zakładkę ;)
    Zasłużyłaś sobie <333
    Kocham :*

    OdpowiedzUsuń

Czytasz = komentuj