Wiem, że tego bloga prowadzę już kilka miesięcy, ale pomyślałam sobie, że mogłabym dodać zakładkę z bohaterami :) Szczególnie dlatego, że w dalekiej przyszłości w tym opowiadaniu pojawi się nowa postać.. powiem tylko, że będzie to dziewczyna ;D Reszty same będziecie musiały się domyślić :P Dobra.. to jak myślicie?? Dodać czy nie?
A tak poz tym chciałam wam podziękować za wszystko! Za komentarze, za wejścia.. no po prostu za wszystko ♥ Jesteście wspaniałe ♥ Kiedy czytałam komentarze pod odskocznią... po prostu się poryczałam. Nie wiem dlaczego... ale łzy same spływały po moim policzku, a ja do końca dnia nie mogłam przestać się uśmiechać. Podziękowania należą wam się także za tyle odwiedzi mojego beznadziejnego bloga... to niesamowite, że w przeciągu 5 miesięcy mój blog ma ponad 17 000 wyświetleń. Naprawdę uwierzcie mi.. jesteście niezwykłe! Kocham was ♥♥♥
Tak proszę dodaj zakładkę Bohaterzy♥♥♥♡♡♡★★★☆☆☆■■■□□□●●●○○○
OdpowiedzUsuńDodaj :D
OdpowiedzUsuńZasłużyłaś sobie na to całą sobą :**
Kocham <333
Jestem za!
OdpowiedzUsuńGratuluję sukcesu! ♥
Jesteś genialna i w pelni na to zasłużyłaś! <3
Dodaj zakładkę ;)
OdpowiedzUsuńZasłużyłaś sobie <333
Kocham :*