poniedziałek, 2 grudnia 2013

Czyli odskocznia...

Chcecie to macie ;D Tylko, że jeszcze nie teraz.. Jestem pewna, że mnie zrozumiecie, ale teraz po prostu nie mam za dużo czasu. Pierwsza część odskoczni jest już gotowa :) I jest baaaardzo baaardzo baaaardzo baaardzo długa! Dlatego doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jeśli odskocznia będzie miała trzy części!
Pierwsza i druga część będą nosiły tytuł "New boyfriend or old love?" natomiast nazwa trzeciej części to "New boyfriend, old love.." Niedługo w zakładce o nazwie "Zapowiedź" ( oczywiście jeśli będziecie chciały ) ukaże się coś w stylu prologu.. tyle, że do odskoczni! Oraz kilka ciekawostek. I muszę wam powiedzieć, że miałam genialny pomysł, ale pierwsza część odskoczni jest... straszna, okropna, beznadziejna, nudna... i tak dalej.. i tak dalej! Nie wiem jeszcze kiedy ją dodam, ale mogę wam powiedzieć, że pierwsza część pojawi się przed świętami! A co do rozdziału to nie wiem... ostatnio jakoś nie mam weny.. taaa nie mam weny, a  odskocznie piszę.. jaka ja głupia! Chciałabym was przeprosić za to, że obecnie nie komentuje waszych rozdziałów. Ostatnio brakuje mi czasu nawet na ich czytanie :( Za co bardzo przepraszam :'(
Przypominam też o ankietach!! Miałyście trochę mało czasu więc przedłużyłam czas do którego możecie głosować. To dla mnie bardzo ważne, a wciśnięcie jednego przycisku nie zajmuje zbyt wiele czasu.
Więc proszę... czytasz - głosuj. Podoba ci się mój blog - głosuj. Chcesz, żebym założyła nowego bloga o Kick'u - głosuj. Chciałabym was też prosić o jedną rzecz.. jeżeli czytacie tego bloga.. komentujcie!
Komentarze motywują mnie do dalszego pisania.. dlatego byłabym bardzo wdzięczna za każdy chociażby najkrótszy komentarz...
Kiedy tyko znajdę czas nadrobię wszystkie  rozdziały i w miarę swoich możliwości postaram się je skomentować!
Czyli podsumowując... zajrzyjcie do zapowiedzi, głosujcie, komentujcie.. i to chyba wszystko :)

3 komentarze:

  1. Czytałam już zapowiedź i jest genialna :D
    Pewnie tą osobą, która wszystko uświadomi Kim będzie Jack :*
    Czekam na pierwszą cześć i na rozdział :**
    Kocham i liczę, że wena szybko wróci ♥♥♥

    OdpowiedzUsuń
  2. http://asiahoward30.blogspot.com/ wejdź i oceń

    OdpowiedzUsuń

Czytasz = komentuj