Przykro mi, ale zawieszam bloga. Tak, więc spokojnie.. wytrzymacie beze mnie jakieś 2-3 tygodnie..
Na pewno cieszycie się, że przez jakiś czas nie będę dodawać swoich beznadziejnych i nudnych rozdziałów. Możliwe, że w międzyczasie dodam ostatnią część odskoczni i drugi rozdział na mojego drugiego bloga :) Blog z projektami też zawieszam.. Przepraszam..
Do usłyszenia <3
Czemu zawieszasz, co?
OdpowiedzUsuńNajpierw Kasia teraz Ty -.-
Masz mi tu wracać szybko!
Kocham ♥♥♥
Ana nie możesz zawiesić bloga <3
OdpowiedzUsuńTylko jego czytam i bez niego nie przeżyje <3
Pamiętaj co dzisiaj w school mówiłam :*
Zostałaś nominowana do liebsten award :
OdpowiedzUsuńhttp://milosczdwochroznychswiatow.blogspot.com/