poniedziałek, 13 stycznia 2014

ZAWIESZAM :'(

Przykro mi, ale zawieszam bloga. Tak, więc spokojnie.. wytrzymacie beze mnie jakieś 2-3 tygodnie..
Na pewno cieszycie się, że przez jakiś czas nie będę dodawać swoich beznadziejnych i nudnych rozdziałów. Możliwe, że w międzyczasie dodam ostatnią część odskoczni i drugi rozdział na mojego drugiego bloga :) Blog z projektami też zawieszam.. Przepraszam..
Do usłyszenia <3

3 komentarze:

  1. Czemu zawieszasz, co?
    Najpierw Kasia teraz Ty -.-
    Masz mi tu wracać szybko!
    Kocham ♥♥♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Ana nie możesz zawiesić bloga <3
    Tylko jego czytam i bez niego nie przeżyje <3
    Pamiętaj co dzisiaj w school mówiłam :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Zostałaś nominowana do liebsten award :
    http://milosczdwochroznychswiatow.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Czytasz = komentuj