niedziela, 20 kwietnia 2014

Happy Easter ;**

Życzę wam udanych Świąt Wielkanocnych i Mokrego Dyngusa. Żeby chłopacy nie zrobili na was zasadzki tak jak na mnie w tym roku. Chciałabym wam również podziękować za wszystkie miłe słowa, które przeczytałam w komentarzach pod ostatnim postem. Macie rację! Z każdym napisanym rozdziałem się uczę i nie powinnam porównywać moich poprzednich rozdziałów do tych obecnych. Dziękuję za to, że ze mną jesteście <3


4 komentarze:

Czytasz = komentuj