środa, 14 maja 2014

Czas na krótką przerwę

Jak mówi tytuł posta robią sobie przerwę. Muszę trochę odpocząć, bo ostatnie dni były dla mnie naprawdę zakręcone i jedyne co chce teraz robić to spać... Dlatego zawieszam wszystkie moje blogi. Funkcjonować będzie jedynie ten o Olivii. Ale nie martwcie się. Wrócę. Kiedy? Dokładnie 14 czerwca. Tego dnia na każdym moim blogu pojawi się jeden rozdział. Od tego czasu postaram się również dodawać rozdział przynajmniej raz w tygodniu. Ale niczego nie obiecuję..

2 komentarze:

  1. Bede czekala na nowe posty i rozdzialy. :D Buziaki, Paciaa. :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę czekać z niecierpliwością :) Mam nadzieję że wrócisz szybko

    OdpowiedzUsuń

Czytasz = komentuj