wtorek, 12 listopada 2013

Usunąć bloga...?

Nie chodzi mi o tego bloga! Tego bloga nie usunę... nigdy! Chodzi o bloga o Violi, który prowadzę razem z Tini. Nie wiem czy jest sens prowadzenia tego bloga jeśli nikt go nie czyta ;/ Dlatego chciałabym wiedzieć co wy o tym sądzicie? Zostawić czy usunąć...? Nie chcę was szantażować, ale jeśli pod rozdziałami ( na blogu o Violi ) to chyba przestaniemy na nim pisać. A tak w ogóle to chce zobaczyć ile osób czyta tamtego bloga.. W komentarzach pod tym postem piszcie czy czytacie i czy bloga zostawić...
A co do tego bloga! Rozdział już jest gotowy, więc... za jakiś czas go dodam. Kocham was ♥♥♥

2 komentarze:

  1. nie!
    jest wspanialy <3
    zapraszam do siebie!
    http://kim-jack-one-shot.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. nie usuwaj tego bloga o Violi,
    bo jest zajebisty koleżanko i ty
    jeszcze piszesz takie fajne rozdziały...

    OdpowiedzUsuń

Czytasz = komentuj