Dooobra wiem, że dawno nie było rozdziału!! Za co bardzo przepraszam, ale ostatnio zajęłam się trochę bardziej pisaniem na mojego drugiego bloga, który...... jeszcze nie powstał. Ale o nie tym chciałam wam powiedzieć/napisać. Mam doskonały pomysł na odskocznię... i chciałam się was zapytać czy mam ją napisać. W sumie to już zaczęłam więc tylko wiedzieć ile osób by ją przeczytało. Odskocznia byłaby dwu-częściowa... W komentarzach piszcie co o tym myślicie.
I jeszcze jedno.. jak pewnie widzicie z boku ---->
Widzicie?? Tak..! To ankiety! Chciałabym wiedzieć ile osób czyta te moje bzdury... I czy wam się podobają!
Czyli tak.. w komentarzach piszcie co myślicie na temat odskoczni... i głosujcie w ankiecie ;**
I jeszcze jedno.. jak pewnie widzicie z boku ---->
Widzicie?? Tak..! To ankiety! Chciałabym wiedzieć ile osób czyta te moje bzdury... I czy wam się podobają!
Czyli tak.. w komentarzach piszcie co myślicie na temat odskoczni... i głosujcie w ankiecie ;**
Moim zdaniem super pomysł :D
OdpowiedzUsuńTo czekam ♥
super pomysł z tą odskocznią
OdpowiedzUsuńja napewno bede czytała <3
Ja będ czytała :** dawaj tą odskocznie i rozdział <33
OdpowiedzUsuńJa bym czytała <3
OdpowiedzUsuńJa również bym czytała! <33
OdpowiedzUsuńdawaj <333
OdpowiedzUsuńBłagam Ja Będę Czytać :D
OdpowiedzUsuńNapisz i dawaj Następne Rozdziały :D