czwartek, 28 listopada 2013

A może by tak odskocznia...?

Dooobra wiem, że dawno nie było rozdziału!! Za co bardzo przepraszam, ale ostatnio zajęłam się trochę bardziej pisaniem na mojego drugiego bloga, który...... jeszcze nie powstał. Ale o nie tym chciałam wam powiedzieć/napisać. Mam doskonały pomysł na odskocznię... i chciałam się was zapytać czy mam ją napisać. W sumie to już zaczęłam więc tylko wiedzieć ile osób by ją przeczytało. Odskocznia byłaby dwu-częściowa... W komentarzach piszcie co o tym myślicie.
I jeszcze jedno.. jak pewnie widzicie z boku ---->
Widzicie?? Tak..! To ankiety! Chciałabym wiedzieć ile osób czyta te moje bzdury... I czy wam się podobają!
Czyli tak.. w komentarzach piszcie co myślicie na temat odskoczni... i głosujcie w ankiecie ;**

7 komentarzy:

Czytasz = komentuj