sobota, 7 września 2013

Liebster Blog Again ♥

Zostałam nominowana do LBA prez Violettę Castillo za co z całego serca dziękuję ♥♥♥

Pytania od Violetty:
1. Czy masz rodzeństwo?
 Niestety
2. Lubisz Pizzę ?
 A kto nie lubi??
3. Ulubiony aktor/aktorka?
 Martina Stoessel/ Jorge Blanco oraz Olivia Holt/Leo Howard ♥
4. Ulubiony napój?
 Nie mam ulubionego napoju
5. Naxi vs. Caxi
 Caxi ♥
6. W jakim województwie mieszkasz?
 Wielkopolska
7. Do kogo z serialu "Violetta" jesteś podobna?
 Sama nie wiem! Uwielbiam śpiewać i nie mogłabym żyć bez muzyki tak jak Violetta. Ale sądzę, że   jestem kimś pomiędzy Violą a Cami
8. Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole?
 Nie mam
9. Co leży po twojej lewej stronie?
 Telefon
10. Masz jakieś zwierzę?
 Mam pieska ♥
11. Lubisz TDA?
 Lubię? Ja to kocham!!! Szkoda, że w trzecim sezonie nie było Niny :(

Tym razem nie będzie żadnych nominacji z mojej strony. Lista blogerek, które bym nominowała jest zbyt duża, ponieważ znam wiele wspaniałych blogów, których autorki są naprawdę bardzo utalentowane.

2 komentarze:

Czytasz = komentuj