Zostałam nominowana do LBA prez Violettę Castillo za co z całego serca dziękuję ♥♥♥
Pytania od Violetty:
1. Czy masz rodzeństwo?
Niestety
2. Lubisz Pizzę ?
A kto nie lubi??
3. Ulubiony aktor/aktorka?
Martina Stoessel/ Jorge Blanco oraz Olivia Holt/Leo Howard ♥
4. Ulubiony napój?
Nie mam ulubionego napoju
5. Naxi vs. Caxi
Caxi ♥
6. W jakim województwie mieszkasz?
Wielkopolska
7. Do kogo z serialu "Violetta" jesteś podobna?
Sama nie wiem! Uwielbiam śpiewać i nie mogłabym żyć bez muzyki tak jak Violetta. Ale sądzę, że jestem kimś pomiędzy Violą a Cami
8. Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole?
Nie mam
9. Co leży po twojej lewej stronie?
Telefon
10. Masz jakieś zwierzę?
Mam pieska ♥
11. Lubisz TDA?
Lubię? Ja to kocham!!! Szkoda, że w trzecim sezonie nie było Niny :(
Tym razem nie będzie żadnych nominacji z mojej strony. Lista blogerek, które bym nominowała jest zbyt duża, ponieważ znam wiele wspaniałych blogów, których autorki są naprawdę bardzo utalentowane.
Dzięki za odpowiedzi:)
OdpowiedzUsuńNie ma za co kochana :**
Usuń