Zostałam nominowana do LBA przez Izę.S za co bardzo dziękuję :**
Pytania od Izy.S
1. Ile masz lat?
11 ale w tym roku kończę 12
2. Naxi czy Caxi?
Sama nie wiem, kocham obie pary, ale chyba Caxi :D
3. Kiedy masz urodziny?
16 listopad
4. Jak masz na imię?
Ania
5.Książka czy film?
Chyba... książka
6. Jakie masz hobby?
Dobre pytanie ;) Tylko, że ja nie znam na nie odpowiedzi
7. Ulubiony kolor?
Fioletowy
8. Ulubiona postać ze "Z kopyta"?
Kim i Jack ♥
9. Ulubiona postać z "Violetty"?
Leoś oczywiście ♥ i Violetta
10.Ulubiony przedmiot szkolny?
Brak -,-
11. Lubisz mój blog?
Jasne, że tak kochana!! Czemu? Bo jest wspaniały, boski fantastyczny, rewelacyjny jednym słowem
jest GENIALNY <33
Blogi, które nominuję:
1. http://z-kopyta-jack-kim.blogspot.com/
2. http://kick-another-love-story.blogspot.com/
3. http://lovestoryjackandkim.blogspot.com/
4. http://kickinitmojawersja.blogspot.com/
5. http://my-dreams-are-all-over-the-world.blogspot.com/
6. http://leo-howard-and-olivia-holt-leolivia.blogspot.com/
7. http://kickin-it-opowiadanie.blogspot.com/
8. http://kick-milosc-czy-ninawisc.blogspot.com/
9. http://z-kopyta-sezon-3.blogspot.com/
10. http://kim-i-jack-moja-wersja.blogspot.com/
11. http://different-love-kick.blogspot.com/
12. http://opowiadania-kickin-it.blogspot.com/
13. http://kick-really-another-story.blogspot.com/
Jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam!! Wszystkie jesteście wspaniałe!! Co do Kasi_Kocha_Leo to wiem, że skończyłaś tego bloga, ale ja tak go kocham, że po prostu nie mogłam go nie nominować.
Pytania ode mnie:
1. Ile masz lat?
2. Ulubiony kolor?
3. Ulubiona aktor/aktorka?
4. Leon czy Thomas?
5. Caxi czy Naxi?
6. Ulubiony film?
7. Ulubiony serial?
8. Książka czy film?
9. "Z kopyta" czy "Violetta"?
10. Ulubiona piosenka?
11. Kick czy Aussly?
Rozdział jak pisałam w sobotę. I mam jeszcze jedno małe pytanie. Jak tam szkoła? Bo u mnie koszmar!!
Dziękuję za nominację :*
OdpowiedzUsuńOdpowiedzi znajdziesz w zakładce Liebster Award :D
Szkoła... Koszmar !
Nie ma to jak mieć po 8 lekcji -.-
Wychodzę z domu przed 7 a wracam po 15:30 -.-
Normalnie super ;/
Czekam na rozdział ♥
Nie ma za co :**
UsuńJa mam tak samo -,-
U mnie supcio bo ja mam wolne do października!
OdpowiedzUsuńAle potem będzie MASAKRA!!
Bo będą głupie mundurki. ;(
My mamy beznadziejne mundurki od pierwszej klasy -.-
UsuńNo to bynajmniej nie jestem sama!!
Usuń;) :D