środa, 4 września 2013

Liebster Bog Award xD

Zostałam nominowana do LBA przez Izę.S za co bardzo dziękuję :**

Pytania od Izy.S
1. Ile masz lat?
  11 ale w tym roku kończę 12
2. Naxi czy Caxi?
  Sama nie wiem, kocham obie pary, ale chyba Caxi :D
3. Kiedy masz urodziny?
  16 listopad
4. Jak masz na imię?
  Ania
5.Książka czy film?
  Chyba... książka
6. Jakie masz hobby?
  Dobre pytanie ;) Tylko, że ja nie znam na nie odpowiedzi
7. Ulubiony kolor?
  Fioletowy
8. Ulubiona postać ze "Z kopyta"?
   Kim i Jack
9. Ulubiona postać z "Violetty"?
  Leoś oczywiście ♥ i Violetta
10.Ulubiony przedmiot szkolny?
  Brak -,-
11. Lubisz mój blog?
  Jasne, że tak kochana!! Czemu? Bo jest wspaniały, boski fantastyczny, rewelacyjny jednym słowem 
  jest GENIALNY <33 

Blogi, które nominuję:
1. http://z-kopyta-jack-kim.blogspot.com/
2. http://kick-another-love-story.blogspot.com/
3. http://lovestoryjackandkim.blogspot.com/
4. http://kickinitmojawersja.blogspot.com/
5. http://my-dreams-are-all-over-the-world.blogspot.com/
6. http://leo-howard-and-olivia-holt-leolivia.blogspot.com/
7. http://kickin-it-opowiadanie.blogspot.com/
8. http://kick-milosc-czy-ninawisc.blogspot.com/
9. http://z-kopyta-sezon-3.blogspot.com/
10. http://kim-i-jack-moja-wersja.blogspot.com/
11. http://different-love-kick.blogspot.com/
12. http://opowiadania-kickin-it.blogspot.com/
13. http://kick-really-another-story.blogspot.com/

Jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam!! Wszystkie jesteście wspaniałe!! Co do Kasi_Kocha_Leo to wiem, że skończyłaś tego bloga, ale ja tak go kocham, że po prostu nie mogłam go nie nominować.

Pytania ode mnie:
1. Ile masz lat?
2. Ulubiony kolor?
3. Ulubiona aktor/aktorka?
4. Leon czy Thomas?
5. Caxi czy Naxi?
6. Ulubiony film?
7. Ulubiony serial?
8. Książka czy film?
9. "Z kopyta" czy "Violetta"?
10. Ulubiona piosenka? 
11. Kick czy Aussly?

Rozdział jak pisałam w sobotę. I mam jeszcze jedno małe pytanie. Jak tam szkoła? Bo u mnie koszmar!!

5 komentarzy:

  1. Dziękuję za nominację :*
    Odpowiedzi znajdziesz w zakładce Liebster Award :D
    Szkoła... Koszmar !
    Nie ma to jak mieć po 8 lekcji -.-
    Wychodzę z domu przed 7 a wracam po 15:30 -.-
    Normalnie super ;/
    Czekam na rozdział ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie supcio bo ja mam wolne do października!
    Ale potem będzie MASAKRA!!
    Bo będą głupie mundurki. ;(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. My mamy beznadziejne mundurki od pierwszej klasy -.-

      Usuń
    2. No to bynajmniej nie jestem sama!!
      ;) :D

      Usuń

Czytasz = komentuj