środa, 30 października 2013

A może by tak powrót?

Wiem, że DWA DNI TEMU pisałam, że opuszczam bloga, że pisanie nie sprawia mi już radości i tak dalej... i tak dalej :( A teraz chcę wrócić. Muszę wam powiedzieć, że od dodania ostatniej notki nie mogłam przestać o tym myśleć. I... kiedy zobaczyłam nowy odcinek "Z kopyta" to.... wszystko do mnie wróciło. Zaczęłam czytać komentarze pod moimi rozdziałami i przypomniałam sobie jakie jesteście cudowne i jak bardzo kochałam pisać. Tak więc jeśli chcecie mogę wrócić. Miałam nawet gotowy rozdział. No tak... miałam. Uznałam, że na pewno nie wrócę, więc chciałam zapomnieć i powiem wam tylko, że tego rozdziału nie ma już wśród nas :'( Zrozumiem jeśli uznacie, że jestem głupia i będziecie chciały przestać mnie czytać. To czy wrócę zależy od was. Tylko i wyłącznie od was. Chcę zobaczyć czy kiedy dodam nowy rozdział wróci do mnie chęć pisania. Ale nie wiem czy chcecie, żebym znowu zaczęła zaśmiecać internet.
Jeżeli większość z was będzie tego chciała... to wrócę, ale jeśli jednak będziecie chciały, żebym odpuściła... zrozumiem.
To wszystko co chciałam wam powiedzieć. I pamiętajcie. Decyzja należy do was.....

15 komentarzy:

  1. do nas? PODJĘTA! WRACASZ <3333
    pisz od nowa ten rozdział i szybko go tu dodaj :D

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie to rozdział już napisałam...

    OdpowiedzUsuń
  3. do nas?
    czyli wracasz!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Serio?! Naprawdę?! Poważnie?!
      Ludzie ja internet zaśmiecam...

      Usuń
  4. dodawaj a poza tym jak się dowiedziałam to szklaneczkę moją ulubioną rozbiłam <3
    oczywiście ze szczęścia :****

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wiem czy dodam...
      Chcę się przekonać ile osób chce, żebym nadal zaśmiecała internet...
      Szczęścia? Poważnie?? Przecież powinnyście płakać z rozpaczy, że wracam -.-

      Usuń
  5. DODAWAJ I TO JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!!!!!!!!
    CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  6. super:*
    ale za dwa dni nie chce zobaczyć posta "A może by tak koniec?" -.-
    kocham i czekam:**

    OdpowiedzUsuń
  7. Czekam na następny rozdział <3
    Nie poddawaj się i pisz! :D
    Uda ci się, wierzę w cb ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. dodaj i wracaj jak najszybciej !!!!!

    OdpowiedzUsuń
  9. Wracaj, wracaj, wracaj <3
    Kocham:**

    OdpowiedzUsuń

Czytasz = komentuj