Wiem, że DWA DNI TEMU pisałam, że opuszczam bloga, że pisanie nie sprawia mi już radości i tak dalej... i tak dalej :( A teraz chcę wrócić. Muszę wam powiedzieć, że od dodania ostatniej notki nie mogłam przestać o tym myśleć. I... kiedy zobaczyłam nowy odcinek "Z kopyta" to.... wszystko do mnie wróciło. Zaczęłam czytać komentarze pod moimi rozdziałami i przypomniałam sobie jakie jesteście cudowne i jak bardzo kochałam pisać. Tak więc jeśli chcecie mogę wrócić. Miałam nawet gotowy rozdział. No tak... miałam. Uznałam, że na pewno nie wrócę, więc chciałam zapomnieć i powiem wam tylko, że tego rozdziału nie ma już wśród nas :'( Zrozumiem jeśli uznacie, że jestem głupia i będziecie chciały przestać mnie czytać. To czy wrócę zależy od was. Tylko i wyłącznie od was. Chcę zobaczyć czy kiedy dodam nowy rozdział wróci do mnie chęć pisania. Ale nie wiem czy chcecie, żebym znowu zaczęła zaśmiecać internet.
Jeżeli większość z was będzie tego chciała... to wrócę, ale jeśli jednak będziecie chciały, żebym odpuściła... zrozumiem.
To wszystko co chciałam wam powiedzieć. I pamiętajcie. Decyzja należy do was.....
Jeżeli większość z was będzie tego chciała... to wrócę, ale jeśli jednak będziecie chciały, żebym odpuściła... zrozumiem.
To wszystko co chciałam wam powiedzieć. I pamiętajcie. Decyzja należy do was.....
do nas? PODJĘTA! WRACASZ <3333
OdpowiedzUsuńpisz od nowa ten rozdział i szybko go tu dodaj :D
W sumie to rozdział już napisałam...
OdpowiedzUsuńdo nas?
OdpowiedzUsuńczyli wracasz!!
Serio?! Naprawdę?! Poważnie?!
UsuńLudzie ja internet zaśmiecam...
dodawaj a poza tym jak się dowiedziałam to szklaneczkę moją ulubioną rozbiłam <3
OdpowiedzUsuńoczywiście ze szczęścia :****
Nie wiem czy dodam...
UsuńChcę się przekonać ile osób chce, żebym nadal zaśmiecała internet...
Szczęścia? Poważnie?? Przecież powinnyście płakać z rozpaczy, że wracam -.-
DODAWAJ I TO JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńCZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!!!!!
Rozdział pojawi się najpóźniej jutro :)
Usuńsuper:*
OdpowiedzUsuńale za dwa dni nie chce zobaczyć posta "A może by tak koniec?" -.-
kocham i czekam:**
Kto wie....
UsuńAle myślę, że jednak zostanę :D
Czekam na następny rozdział <3
OdpowiedzUsuńNie poddawaj się i pisz! :D
Uda ci się, wierzę w cb ;)
Miło z twojej strony <33
Usuńdodaj i wracaj jak najszybciej !!!!!
OdpowiedzUsuńDobrze, dobrze ;*
UsuńWracaj, wracaj, wracaj <3
OdpowiedzUsuńKocham:**