Tak wiem, że mówiłam, że może mnie nie być aż o końca roku, ale w jakiś cudowny sposób komputer znowu zaczął działać :D I to głupie, że tydzień od tego kiedy zapowiedziałam, że postów nie będzie przez DŁUUUUGI dłuugi czas wstawiam notkę ;o Nie wiem kiedy będzie rozdział, ale obiecuję, że jak tylko go napiszę to od razu wstawię :) O i jeszcze jedno rozdział będę się pojawiały KIEDY BĘDĄ GOTOWE czyli, że nie tylko w soboty :D
Zaległości pod waszymi rozdziałami postaram się nadrobić jak najszybciej. Kocham ♥♥♥
Zaległości pod waszymi rozdziałami postaram się nadrobić jak najszybciej. Kocham ♥♥♥
Ooooo kochana nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę!!! ;* ;*
OdpowiedzUsuńWiesz, jak mnie zasmuciła wieść o tym, ze jedna z moich ulubionych bloggerek odchodzi na pół roku?!
Na szczęście już jesteś :***
Super, że rozdziały będą dodawane częściej! :)
Awwww już nie mogę się ich doczekać! *.*
Kocham Cię bardzo bardzo i czekam na rozdziały!! <3 <3 ;*
Loffki ;****
Olivia Holt ;*
Ja też się cieszę :**
UsuńTęskniłam za wami <33
Ale nie wiem czy będziesz czekać na rozdziały po tym co przeczytasz w zapowiedzi :D
WTF?!?!?!?!
UsuńCo Ty chcesz zrobic ze po przeczytaniu zapowiedzi nie bedziemy sie tak cieszyc!?
Zobaczysz...
UsuńJuż dodaję zapowiedź^^
UsuńSuper, że jesteś ♥
OdpowiedzUsuńJa też się cieszę <3
UsuńWspaniale, że wróciłaś już! <3
OdpowiedzUsuńCzekam na rozdzialik ♥
I trochę sobie poczekasz...
UsuńJeeee wróciłaś!! tak się cieszę!!!
OdpowiedzUsuńLatam po całym pokoju jak wariatka!!!
Aaaaaaaa!!!! Ana wróciła!
Kocham cię!!! :***
Czekam na rozdziałki skarbie :D
Nie sądzę, żeby ktoś tak bardzo się cieszył z mojego powrotu!!
UsuńAle się cieszę :D
Ja też cię kocham ♥
Super, że wróciłaś:**
OdpowiedzUsuńCzekam na rozdział♥
I ♥ you
Właśnie go piszę <33
UsuńJej!!;***
OdpowiedzUsuńAle sie ciesze :))))
Juz NMG sie doczekac rozdzialu
Ja też się cieszę :)
Usuń