sobota, 19 października 2013

Wielki Powrót

Tak wiem, że mówiłam, że może mnie nie być aż o końca roku, ale w jakiś cudowny sposób komputer znowu zaczął działać :D I to głupie, że tydzień od tego kiedy zapowiedziałam, że postów nie będzie przez DŁUUUUGI dłuugi czas wstawiam notkę ;o Nie wiem kiedy będzie rozdział, ale obiecuję, że jak tylko go napiszę to od razu wstawię :) O i jeszcze jedno rozdział będę się pojawiały KIEDY BĘDĄ GOTOWE czyli, że nie tylko w soboty :D
Zaległości pod waszymi rozdziałami postaram się nadrobić jak najszybciej. Kocham

15 komentarzy:

  1. Ooooo kochana nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę!!! ;* ;*
    Wiesz, jak mnie zasmuciła wieść o tym, ze jedna z moich ulubionych bloggerek odchodzi na pół roku?!
    Na szczęście już jesteś :***
    Super, że rozdziały będą dodawane częściej! :)
    Awwww już nie mogę się ich doczekać! *.*
    Kocham Cię bardzo bardzo i czekam na rozdziały!! <3 <3 ;*
    Loffki ;****
    Olivia Holt ;*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też się cieszę :**
      Tęskniłam za wami <33
      Ale nie wiem czy będziesz czekać na rozdziały po tym co przeczytasz w zapowiedzi :D

      Usuń
    2. WTF?!?!?!?!
      Co Ty chcesz zrobic ze po przeczytaniu zapowiedzi nie bedziemy sie tak cieszyc!?

      Usuń
  2. Wspaniale, że wróciłaś już! <3
    Czekam na rozdzialik ♥

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeeee wróciłaś!! tak się cieszę!!!
    Latam po całym pokoju jak wariatka!!!
    Aaaaaaaa!!!! Ana wróciła!
    Kocham cię!!! :***
    Czekam na rozdziałki skarbie :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie sądzę, żeby ktoś tak bardzo się cieszył z mojego powrotu!!
      Ale się cieszę :D
      Ja też cię kocham ♥

      Usuń
  4. Super, że wróciłaś:**
    Czekam na rozdział♥
    I ♥ you

    OdpowiedzUsuń
  5. Jej!!;***
    Ale sie ciesze :))))
    Juz NMG sie doczekac rozdzialu

    OdpowiedzUsuń

Czytasz = komentuj