PODPOWIEDŹ 1 - Skomentowałam każdy post pewnej blogerki.
PODPOWIEDŹ 2 - Pod każdym komentarzem wpisałam swój pseudonim.
PODPOWIEDŹ 3 - W jednym z komentarzy na blogu Dominiki Chmielewskiej napisałam, że moim ulubionym serialem jest "Kickin' it", potem "Violetta", a na trzecim miejscu "Austin&Ally"
Dałam tylko 3 podpowiedzi, ale takie dzięki którym łatwo mnie znajdziecie. Szczególnie dzięki ostatniej.Jeśli będziecie wiedziały kim jestem piszcie w komentarzach. "Wyniki" ogłoszę 15 sierpnia. (lub wcześniej) To znaczy, że na odgadnięcie kim jestem, a raczej kim byłam macie tydzień. (Odpowiedzi dodane po 14 sierpnia będą nieważne! Jeśli żadna odpowiedź nie będzie dobra bądź nikt nie zechce wziąć udziału w naszej zabawie ( co zrozumiem ) sama się ujawnię.
POWODZENIA!!
I jest jeszcze jedno chciałabym wam podziękować. Między innymi za to, że czytacie moje bzdury. Jesteście niesamowite!! Mój blog istnieje jakieś 3 dni, a ja już mam ponad 425 wejść. Jesteście kochane i motywujecie mnie do prowadzenia tego bloga!! :)
Jakoś tak mi się skojarzyło, że pisywałaś się:
OdpowiedzUsuńkick;*
Nie wiem czy zgadłam...
Może tak... a może nie.
OdpowiedzUsuńKiedyś się dowiesz :)
Poczekam;)
UsuńTak jak już napisałam na blogu Dominiki otóż twój pseudonim zanim stałaś się Aną Howard to kick:* lub kick;* (Znów napiszę nie wiem które znaki są poprawne)!!! Dziękuję że umożliwiłaś mi komentowanie twojego cudownego bloga z anonima!!! ;) Cały twój blog jest boski!!!
OdpowiedzUsuńIza.S
Poczekasz...zobaczysz!!! :*
Usuń