Jerry: Pójdziemy do kina?
Milton: Nie! - powiedział znudzony podpierając się jedną ręką.
Za 3 sekundy.
Jerry: Pójdziemy do kina?
Julia: Nie! - odparła trochę już zdenerwowana.
Za 5 sekund.
Jerry: Pójdziemy do kina??
Eddy: Nie!! - powiedział wyprowadzony z równowagi trochę bardziej niż Julia
Jerry: Może poszlibyśmy do kina.
Milton/Julia/Eddy: Nie!!!!!! - krzyknęli na cały lokal.
Jerry: Dobra! Po co te nerwy? Wystarczyło powiedzieć.
Julia: Chodźmy gdzieś.
Milton: Może do obserwatorium?
Julia: Wspaniały pomysł Milton!!
Eddy: Dobrej zabawy!
Jerry: Jeśli można dobrze się bawić w o.. w ob.. w obe.. w tym czymś na o!
Milton: Jerry ty zawsze pozostaniesz nieogarnięty, prawda?
Jerry: Czemu miałbym się zmienić, Yo? Przecież jestem najbardziej ogarniętym człowiekiem jakiego znam!
Julia: Przykro mi!! - powiedziała wychodząc z restauracji wraz z Miltonem.
Jerry: Czemu jej przykro?
Eddy: Bo nie masz żadnych znajomych. Idziesz ze mną do dojo??
Jerry: Nie, już czas kupić nową piżamkę w jednorożce!
Eddy: Nie przychodź w niej do szkoły! Pa!!
Jerry: Do szkoły? Do szkoły jest zarezerwowana piżamka w kucyki!
Szybko wyszedł z knajpki unikając pytań swojego przyjaciela. Niedługo potem Martinez poszedł w jego ślady. W ten sposób ostatni klient opuścił knajpkę Phil'a.
W Skate - parku
Czułam się trochę dziwnie. Wszyscy ludzie myślą,że chodzę z Brewerem. Nie, żeby mi to nie pasowało, ale nie chcę, żeby ktokolwiek dowiedział się o moich uczuciach. O tym, że zakochałam się w Jack'u wiedzą tylko Grace i Rose.
Kim: Uuuu nadchodzi Randy!
Randy: Cześć Jack! Witaj moja przyszła żono!! - powiedział próbując mnie pocałować. O nie! On mi tu nie będzie robił obciachu.
Kim: Przepraszam my się znamy?
Randy: Nie poznajesz swojego przyszłego męża?
Kim: Musiałeś mnie z kimś pomylić.
Randy: A..ale nosisz naszyjnik, który ci dałem!!
Kim: Dałeś mi jakiś naszyjnik? Nie przypominam sobie. Ten jest od Jack'a.
Randy: Ohh.. to pa. - powiedział zrezygnowany i odszedł.
Kim: Pa!!
Jack stał z boku przysłuchiwał się całej rozmowie i się śmiał.
Jack: Jesteś niesamowita!
Kim: Nie wątpię w to!!
W Skate - parku jak zwykle wygłupialiśmy się, gadaliśmy, a najmniej czasu spędziliśmy na jeżdżeniu. Jak ja kocham te nasze wypady!! Po dwóch godzinach poszliśmy do dojo.
Kim/Jack: Cześć Rudy!
Rudy: O cześć! Jak tam było na randce??
Kim: Przepraszam czy ty powiedziałeś "na randce"?
Rudy: Taak!
Jack: Byliśmy w Skate -parku! - Brewer próbował mu to wszystko wytłumaczyć.
Kim/Jack: Nie!!
Kim: Czemu niby...
Jack: Mielibyśmy być...
Kim/Jack: Na randce?!?
Rudy: Jerry jak mogłeś mnie okłamać? - Uuuu próbuje zwalić winę na Jerry'ego.
Jerry: Y-y Jerry nie miał z tym nic wspólnego!
Jack: Rudy kto co wmówił, że jesteśmy na randce?
Rudy: Dziewczyna o mniej więcej taka - pokazał moją wysokość - brunetka, kocha zakupy!
Kim/Jack: Grace!!
Grace: Tak? - spytała wychodząc z szatni - Ohh!! Cześć?
Jerry: Hej mała.Bolało jak spadłaś z nieba, bo jesteś aniołem!
Kim: Skoro ma takie teksty na podryw nie dziwię się, że żadna go nie chciała!!
Grace: Kotku, czemu podrywasz swoją dziewczynę?
Jerry: Ty jesteś moją dziewczyną? Czadowo!!
Kim: Chwila!! Grace zostawiłaś Rose samą w domu?
Grace: Oczywiście, że nie. Co ja Jerry??
Jerry; Nie obrażaj Jerry'ego.
Grace: Rose siedzi w gabinecie Rudy'ego i ogląda jakieś bajki o jednorożcach!
Jerry: O jednorożcach? Wybaczcie mi mam ważne ćwiczenia... sportowe w gabinecie Rudy'ego. - Już chciał tam iść, ale o czymś sobie przypomniał. Pobiegł do szatni i wrócił z pudełkiem chusteczek. Patrzeliśmy się na niego jak na idiotę - No co?? Przypadkiem mogę się popłakać... - i tak samo jak poprzednio tajemniczo dokończył - ... ćwicząc!
Rozdział nawet może być! A wy jak sądzicie? Ja myślę, że następny będzie lepszy.
Rozdział specjalnie dla:
Dominiki Chmielewskiej
Patty Howard
Alcii Za
i
Kasi_Kocha_Leo
haaha. xd Jerry rozwala system *-*
OdpowiedzUsuńaww <3 cudny rozdział. ♥
połącz Kicka szybko, !
czekam na kolejny :*
Dziękuję kochana!! ;)
UsuńNa tym blogu kick nie pojawi się szybko!! Ale kiedy skończę pisać tego bloga ( będzie miał jakieś 50 rozdziałów ) zacznę pisać następnego :D
Mega ! <3
OdpowiedzUsuńUśmiałam się cały czas :)
Jerry i jednorożce wymiatają :D
Dziękuję za dedyk :***************
Kiedy Kick ? No kiedy ?
Czekam na kolejny ♥♥♥
<3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥ <3 ♥
Dzięki <3
UsuńNie ma za co :***
Kicka nie będzie przez długo, długi czas. Teraz jakoś nie mam weny weny więc pisanie nie idzie mi za szybko :/
Ahahahaha! Kocham Jerry'ego! Moja obsesja na jego punkcie robi się coraz bardziej niebezpieczna! ;)
OdpowiedzUsuńCzekam na nn <3
Dobrze wiedzieć!! ;) Tylko nie odbierz Jerry'ego Grace :D
UsuńW życiu!!! Są zbyt idealną parą! ;))
UsuńSuper rozdział<3
OdpowiedzUsuńJerry jak zawsze ,,ogarnięty"!
Dodaj nowy rozdział jak najszybciej!
Dzięki :**
UsuńNo, a jak?? ;)
Hhahaha Jerry i jego fazy zawsze mnie rozwalają :)
OdpowiedzUsuńKiedy KICK?!!!?!?!
Nie mogę się doczekać :)
Czekam na nn :)
Dobrze wiedzieć :D
UsuńKick będzie po turnieju. Tego jestem pewna :*
Hahahahahaha..Jerry i te jego jednorożce mnie rozwalają!!! :D
OdpowiedzUsuńRozdział CUDNY!! <333
Kiedy KICK?? ;*
Kocham i dziękuję za dedykację <33
Wielu ludzi rozwala nieogar Jerry'ego <33
UsuńDziękuję :**
Kick już niedługo!! Gdzieś ko. 30 rozdziału!! ♥
Nie ma za co ♥♥♥
Rozdział wspaniały, MEGA boski;*****
OdpowiedzUsuńDziękuje bardzo za dedykację kochana<3
Jerry normalnie mnie rozwala ze śmiechu;p
Kiedy będzie kick?<3
Proszę pisz szybko next;***
Dzięki!! Dzięki!! Dzięki!! ♥♥♥
UsuńNie ma za co kochana ;)
Kick coraz bliżej!!
Rozdział jest wspaniały:*
OdpowiedzUsuńJerry mnie rozwala :P
Jerry: O jednorożcach? Wybaczcie mi mam ważne ćwiczenia... sportowe w gabinecie Rudy'ego. - Już chciał tam iść, ale o czymś sobie przypomniał. Pobiegł do szatni i wrócił z pudełkiem chusteczek. Patrzeliśmy się na niego jak na idiotę - No co?? Przypadkiem mogę się popłakać... - i tak samo jak poprzednio tajemniczo dokończył - ... ćwicząc!
Hahaha... skąd ty bierzesz takie teksty?!
Kiedy Kick? :*
Już nie mogę się doczekać nn:)
Zapraszam do siebie : kick-in-vampire-world.blogspot.com
Dziękuję!! :**
UsuńSama nie wiem. Scena była "Austin&Ally" tylko trochę zmieniłam tekst :D
Kick gdzieś w granicach 30 rozdziału :)
Uwielbiam cię i twojego bloga ♥
OdpowiedzUsuńRozdział wspaniały ♥
Dziękuję za dedyk ♥
Aww nie mogę się doczekać kiedy będzie Kick ♥
Czekam na next :)
Dziękuję ♥
UsuńNie ma za co!! Zasłużyłaś na moją dedykację <3
Ja też. Teraz kiedy piszę rozdziały ciągle się uśmiecham i ryczę :)
Rozdział boski!!! Cudowny!!! Rewelacyjny!!! Tą końcową akcję z Jerry'm pożyczyłaś pewnie z serialu 'Austin i Ally'???!!! Kocham i czekam na next!!! Założyłam bloga http://kickinit-my-version.blogspot.com/ wejdziesz???!!!
OdpowiedzUsuńIza.S
Dzięki!! :D
UsuńTak końcówka jest z rewelacyjnego serialu pod tytułem "Austin&Ally"
Pewnie, że wejdę!!
Wspaniały rozdział jak zawsze! ;***
OdpowiedzUsuńMasz wielki talent skarbie <3
Jerry jak zwykle superśmieszny! ;D
Ooo normalnie kocham to opowiadanie!! <333
Nie mogę się już doczekać KICKA! ;3 ;3
Czekam na następny rozdział kochana! ;*
Kocham Cię <3
Olivia Holt ;*
Dziękuję :**
UsuńNastępny dzisiaj.. chyba!!