Kim: Serio?! Najpierw Eddy teraz on?!
Jack: O czym ty mówisz?
Kim: Jak to o czym?! Mówię o Rudy'm, który właśnie mizia się z manekinem!!
Jack: Czy w dojo są jeszcze kamery bezpieczeństwa?
Kim: Tak, a co?
Jack: Mam plan! -powiedział z błyskiem w oku.
Kim: Wolę nie wiedzieć co wymyśliłeś!
Jack: Skoro nie chcesz wiedzieć.. to ci pokarzę!
Zaciągnął mnie do dojo.
Kim: Rudy powiedziałeś Stephanie, że w wolnych chwilach całujesz się z manekinem?
Rudy: Nie to moja sło.. to znaczy ja nigdy nie całowałem się z żadnym manekinem!
Jack: A co robiłeś przed chwilą?
Rudy: Ten manekin się dusił!! Ja tylko ratowałem mu życie!
Jack: Taa jasne. Zobaczymy co powie Stephanie kiedy się dowie!
Rudy: Nie! Jack, nie!! Stephanie to jedyna kobieta, która dostrzegła coś czego nie zobaczyło 347 innych. Że jestem randkowy! Oraz niesamowicie przystojny!!!
Kim: Mogłabym zaprzeczyć i powiedzieć, że lepiej wygląda Phil, który właśnie podrywa sufit. Ale będę miła i nie zrobię tego!
Rudy: Dziękuję Kim! To bardzo miłe!!
Jack: Ona powiedziała, że wyglądasz gorzej niż facet, którego kąpie koza!
Rudy: No właśnie! Wiesz Jack czasami myślę, że to nie Jerry jest najbardziej nieogarniętym człowiekiem na tej planecie!
Kim: Okeey. To skoro skończyłeś się już obściskiwać z manekinem, na którym już nigdy w życiu nie będę ćwiczyć to... może mały sparing?
Rudy: Ta jasne, czemu nie? Chwilaa, czemu nie ma was w szkole?
Jack: Musieliśmy uciekać przed Lindsay.
Rudy: Możecie mi wierzyć lub nie,ale spotkała mnie kiedyś podobna sytuacja.
Rok 1982 Tiphanie Moore, najładniejsza dziewczyna w szkole rzuciła się w pogoń za najprzystojniejszym chłopakiem na świecie...
Kim: Za Jack'iem? -Czy ja właśnie powiedziałam, że Jack jest najprzystojniejszym chłopakiem na Ziemi? - Yyy... Muszę iść. Pa!! - powiedziałam i jak najszybciej się dało ulotniłam się z dojo, pozostawiając swoich osłupiałych przyjaciół.
Oczami Jack'a
Czy Kim właśnie powiedziała,że jestem najprzystojniejszym chłopakiem na świecie? Zatkało mnie. Nawet nie zauważyłem kiedy wybiegła z dojo. Nie mogłem pobiec za nią, po prostu nie mogłem. Co miałbym powiedzieć: Jesteś najładniejszą dziewczyną na Ziemi i zakochałem się w tobie odkąd zobaczyłem cię na stołówce? Co ona by sobie pomyślała? Jakby zareagowała? Najpewniej dałaby mi w twarz i uciekła.
Rudy: Jack. Jack! Jack!!
Jack: Czy ona...?
Rudy: Tak Jack! Kim powiedziała, że jesteś przystojniejszy ode mnie!! Jak ona mogła?! Przecież to ja jestem "MISS nastolatek"
Jack: Nie pomyliłeś konkursów? Powinieneś być "MISS ugly men" (wiem, że nie ma takiego tytułu, ale cóż... takie życie )
Rudy: To wspaniały tytuł, wywieszę go sobie na drzwiach!
Jack: Świetny pomysł! Wszyscy zaniemówią kiedy to zobaczą!!
Rudy: Mam taką nadzieję! A właśnie mam takie pytanie.
Jack: O co chodzi Rudy?
Rudy: Czemu ty za nią nie pobiegłeś?
Jack: Przepraszam bardzo, ale trochę zdziwiło mnie to, że najładniejsza dziewczyna na świecie uważ mnie za najprzystojniejszego faceta na Ziemi - wrzasnąłem oburzony.
Rudy: Tak! To jest miłość!
Jack: Masz rację to nieodwzajemniona miłość. - Czy ja mu..? Czemu nie umiem się zamknąć? - Muszę iść. Pa!! - miałem zamiar opuścić to dojo jak najszybciej, ale Rudy mi przeszkodził.
Rudy: Jack od uczuć nie da się uciec.
Jack: Ja przed nimi nie uciekam. Ja je ukrywam.
Rudy: To marnie ci wychodzi kolego!!
Jack: A co ty o tym wiesz?
Rudy: Całkiem sporo Jack! Całkiem sporo!
Jack: Serio?!
Rudy: Kiedy byłem w twoim wieku zakochałem się w swojej najlepszej przyjaciółce, Emily. Pewnego dnia zdobyłem się na odwagę i wyznałem jej miłość.
Jack: I jak na to zareagowała?
Rudy: Dała mi w twarz i wyjechała do Kanady.
Jack: Dzięki Rudy! Umiesz pocieszać ludzi!
Rudy: Chodzi o to, że Emily nigdy mnie nie kochała. Złamałą mi serce. Już nigdy potem się nie zakochałem.
Jack: Od razu czuję się lepiej. Nie ma to jak słuchać opowieści o twoich porażkach sercowych. Twoje historia jest tak motywująca, że z każdym słowem tracę nadzieję na to,że Kim kiedykolwiek mnie kochała!! Nawet jak brata!!!
Rudy: wysłuchaj mnie do końca! Nie zakochałem się dopóki nie poznałem Stephanie. Oczywiście wcześniej były Sandy, Kandy i Mandy, ale to nie była prawdziwa miłość. Prawdziwie zakochanym jest się tylko raz. Dopiero teraz zrozumiałem, że nigdy nie kochałem Emily. Wiem to tylko dzięki Steph.
Jack: Chcesz mi powiedzieć, że tak naprawdę nigdy nie kochałem Kim i uświadomię to sobie po 20 latach kiedy nareszcie znajdę kobietę swojego życia?!
Rudy: Nie Jack! Chcę ci uświadomić, że serce wybiera raz. A twoje wybrało Kim!
Jack: Skąd ta pewność?
Rudy: Widzę jak na nią patrzysz. To wyjątkowe spojrzenie. Patrzy się tak tylko na wybrankę twojego serca. Tą prawdziwą , nie milion fałszywych, które spotkałeś. Musisz powiedzieć Kim co do niej czujesz! Kto wie może okaże się Kim czuje do ciebie to samo.
Jack: Masz rację Rudy! Nawet jeśli Kim ma zareaguje tak jak Emily, powiem jej. Nie mogę jej dłużej okłamywać.
Wyszedłem z dojo wiedząc jedno. To dzisiaj Kimberly Crawford dowie się o moich uczuciach...
***
Zaczęłam pisać ten rozdział i normalnie nie mogłam przestać!! I muszę przyznać, że nawet mi się podoba, a wam? Mam nadzieję , że tak! Jak myślicie czy Kim dowie się o uczuciach Jack'a?
Rozdział specjalnie dla:
Patty Howard
Kasii_Kocha_Leo
Kimi
Klaudii Koczary
Izy.S
Kick coraz bliżej. Cieszycie się?? Bo ja bardzo!!
Super rozdział :D
OdpowiedzUsuńPrzez to co napisałas cieszę sie jak głupi do sera :)))
Czekam na nn
Dzięki :**
OdpowiedzUsuńFajny rozdzialik. Rudy to umie pocieszyć!!!
OdpowiedzUsuńKiedy next???
:****
Dziękuję ♥
Usuńsuper rozdział :D
OdpowiedzUsuńRudy to po prostu wspaniały pocieszyciel . xd
ale mam nadzieję, że Kim nie wyjedzie do Kanady? :PP
czekam na nn :*
Dzięki kochana :**
UsuńNie martw się nie wyjedzie!! Chyba, że... nie nie mogłabym tego zrobić Jack'owi!
Next gotowy :D
Dziękuję kochanie za dedykację ♥
OdpowiedzUsuńtak wspaniałego rozdziału!! <3
Czekam z niecierpliwością na nowy!!
Mam nadzieję, że pojawi się szybko!! <3
Nie ma za co kochana ♥
UsuńNie sądzę, żeby rozdział był aż tak wspaniały!
Nowy mógłby pojawić się jeszcze dzisiaj, ale będzie dopiero jutro!! <33
Dziękuję kochana za dedykację :**
OdpowiedzUsuńRozdział jest wspaniały :)
Kochana z niecierpliwością czekam na new <3
Nie ma za co :**
UsuńZasłużyłaś na nią :**
Dziękuję :**
Aaaaa!! ♥
OdpowiedzUsuńUwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam ten cudowny rozdział, tego bloga i jego wspaniałą i bardzo utalentowaną autorkę ♥
Rozdział jest BOSKII!! ♥
Nie mogę się doczekać next'a.
A kiedy on będzie??
Dzięki ♥ Dzięki ♥ Dzięki ♥
UsuńWcale nie jestem utalentowana. Ty jesteś ♥
Nowy jutro ♥ Ostrzegam! Nie będzie za dużo scen z Kicki'em ♥
Ale jak zaczną gadać to muszę przyznać, że będzie ciekawie ♥
Czekam na new u ciebie ♥ Proszę dodaj jak najszybciej. Nie wytrzymam do soboty!! Wiem jak trudno jest czasami napisać rozdział, a jak masz blokadę przeczytaj komentarze, bo uwierz mi ona bardzo motywują do pisania ♥
Rozdział wspaniały!!! Cudowny!!! Rewelacyjny!!! Masz wielki talent!!! Kocham twojego bloga i ciebie za to że go piszesz!!! Z całego serduszka dziękuję za dedykację :) Cieszę się że podoba ci się mój blog i bardzo dziękuję za wszystkie komentarze twoje i innych moich czytelniczek,masz rację to bardzo motywuje do pisania :D Niestety choć ogólnie mam już pomysł na kolejny rozdział dopadła mnie blokada i nie do końca jeszcze wiem jak połączyć moje wymysły w całość ale postaram się dodać go zanim zacznie się szkoła!!! Mam nadzieję że się na mnie nie pogniewasz???!!! Kocham i czekam na next!!!!
OdpowiedzUsuńDziękuję :**
UsuńJa też cię kocham ♥
Mnie dopadła blokada przy 16-19 rozdziale. Pamiętam kiedy pisałam 20 tak mnie natchnęło ;D Że nie mogłam przestać pisać :)
Pogniewać?! Na ciebie? Nigdy!!
Rozdział boski!!
OdpowiedzUsuńNo ja mam nadzieje że się dowie!!
Plisss zrób wreszcie KICKA!!!
Czekam już 20 rozdziałów!!
Plis dawaj szybko nn!!!
Dzięki :**
UsuńPoczekałaś 20 to poczekasz jeszcze trochę :D
Spoko jeszcze tak od 5 do 7 rozdziałów i będzie KICK ♥
REWELACJA!!
OdpowiedzUsuńKochana, przeszłaś samą siebie, wiesz?? ;**
To wiedz! :D
Jesteś bardzo utalentowana kochanie, normalnie brak mi słów! <3
Świetna z ciebie bloggerka!! ;* ;*
Rudy wymiata w tym rozdziale! :D
Czy Jack powie już niedługo Kim o swoich uczuciach??
Aaaaaa!! Obyy! <3 <3 <3
Kocham cię z całego serducha kochana!! <3333333
Czekam na nn skarbie ;*
Olivia Holt ;*
Dzięki kochana ♥
UsuńNie wiem i się nie dowiem :P
Naprawdę dziękuję <33
Zgadzam się z tobą!! Nie wiem co mnie podkusiło do tego, żeby Rudy coś mu uświadomił ;)
Niedługo Kick <3
Kocham ♥♥♥
Wspaniały <3
OdpowiedzUsuńKim ma się dowiedzieć o uczuciach Jacka !
I ma być Kick ♥
Czemu ty tak wspaniale piszesz ???
Podzielisz się talentem ?
Kocham i czekam na nowy :*****
Kiedy będzie ?
Liczę, że jutro ♥♥♥
Dzięki ♥
UsuńDowie się, ale jeszcze nie teraz <33
Ja wcale nie piszę wspaniale. To ty piszesz cudownie :***
Gdybym miała talent to bym się nim podzieliła ♥ Ale ty go masz o wiele więcej ode mnie <33
Nowy już jest ♥♥
Rozdział wspaniały!!!!;*****
OdpowiedzUsuńOby Jack wyznał swoje uczucia Kim!;***
Kiedy kick?<3
Pisz szybko next;3
Dzięki :**
UsuńKiedyś to zrobi. Na pewno! ♥
Kick już niedługo <33