Teraz w domu mam taki maały remoncik, a tak poza tym w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na wakacje i nie będzie mnie przez cały tydzień!! W związku z tym rozdziały nie będą pojawiać się regularnie! Za co bardzo, ale to BARDZO was przepraszam!!!!
Nie wiem czy będę miała jutro czas, żeby dodać rozdział albo wyniki zabawy!! Więc czas ogłosić wyniki!! Na początku chciałabym podziękować za udział. Chyba dałam wam za dużo podpowiedzi!!! Wszystkie zgadłyście kim kiedyś byłam. Mój były pseudonim to kick:*
Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestniczkom i gratuluję!! ♥♥♥♥
Dzięki od początku wiedziałam!!! Wcale nie dałaś za dużo podpowiedzi ale miałaś rację najłatwiej było zgadną po przeczytaniu ostatniej!!! ;) Co do wstawiania rozdziałów nic nie szkodzi będę cierpliwie czekać!!! Życzę udanego wypoczynku oraz miłej zabawy tam gdziekolwiek jedziesz!!! ;) Mam jeszcze pytanie czy dzisiaj pojawi się rozdział???!!!
OdpowiedzUsuńIza.S
Dzięki!! :* Rozdział dopiero dzisiaj.. chyba!
UsuńSzkoda, że tak rozdziały nie będą się pojawiać tak często ;/
OdpowiedzUsuńAle ważne, żebyś dobrze się bawiła na wakacjach <3
Co to za remoncik ? ;D
Czekam na nowy :**
Dziękuję <33
UsuńRemoncik taki mały mojego pokoju, który dzielę z siostrą, która mnie nie znosi!!
Baw się dobrze na wakacjach<3
OdpowiedzUsuńBędę czekać na twoje rozdziały;*
Dziękuję!!! :D
UsuńNic nie szkodzi :* :)
OdpowiedzUsuńMiłej zabawy ci życzę kochana! ;**
I oczywiście czekam z niecierpliwością na rozdział! <33
Kocham! <3333
Olivia Holt ;*
Bardzo dziękuję za zrozumienie!!
UsuńGdybym nie musiała jechać to najchętniej zostałabym w domu!! ;)
Zostałaś nominowana do Liebster Award.
OdpowiedzUsuńWięcej informacji na :
http://inna-historia-kim.blogspot.com/
Dziękuję za nominację <33
Usuń