Sprawdzałam kiedy ma być wyemitowany pierwszy odcinek 3 sezonu "Z kopyta" Szukałam i szukałam i w końcu dowiedziałam się, że nareszcie będziemy go mogły obejrzeć 3 września o 18:00.
Nie mogę się już doczekać!!! A wy?
Jest jeszcze jedna sprawa! Jak pewnie wiecie niedługo zaczyna się szkoła. Więc rozdziały będę się pojawiały raz w tygodniu. W soboty!
Nieee czemu!! Ja nie obejrze chyba że wiesz kiedy w Angli.
OdpowiedzUsuńA Co do rozdzialuw to niech ci będzie ale na 100% mają być w soboty
Nie wiem czy to na 100%
UsuńW pierwsze trzy soboty od rozpoczęcia tortur będą na pewno, a później zobaczę w jakim tempie będę pisać :D
No niech ci będzie.
UsuńAle ufam ci że ww pierwsze trzy będą!
Zostałaś nominowana do Liebster Blog Award :)
OdpowiedzUsuńWięcej informacji na kickinit-mojeopowiadanie.blogspot.com
Dziękuję za nominację :**
Usuń