piątek, 30 sierpnia 2013

3 sezon "Z kopyta"

Sprawdzałam kiedy ma być wyemitowany pierwszy odcinek 3 sezonu "Z kopyta" Szukałam i szukałam i w końcu dowiedziałam się, że nareszcie będziemy go mogły obejrzeć 3 września o 18:00.
Nie mogę się już doczekać!!! A wy?

Jest jeszcze jedna sprawa! Jak pewnie wiecie niedługo zaczyna się szkoła. Więc rozdziały będę się pojawiały raz w tygodniu. W soboty!

5 komentarzy:

  1. Nieee czemu!! Ja nie obejrze chyba że wiesz kiedy w Angli.
    A Co do rozdzialuw to niech ci będzie ale na 100% mają być w soboty

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wiem czy to na 100%
      W pierwsze trzy soboty od rozpoczęcia tortur będą na pewno, a później zobaczę w jakim tempie będę pisać :D

      Usuń
    2. No niech ci będzie.
      Ale ufam ci że ww pierwsze trzy będą!

      Usuń
  2. Zostałaś nominowana do Liebster Blog Award :)
    Więcej informacji na kickinit-mojeopowiadanie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Czytasz = komentuj