Rozdział 14
Nie była tam sama tylko z... Grace!! Zaszłam je od tyłu.Kim: Ładnie to tak chować się przed siostrą?
Rose: No pewnie!
Grace: Oj Kim. Widać, że jesteście siostrami.
Kim: Ha ha bardzo śmieszne. A właśnie jak tam randka??
Grace: No wiesz było FANTASTYCZNIE!! Jerry jest taki romantyczny!!!
Kim: Jerry? Jerry Martinez?? Czy my na pewno mówimy o tym samym chłopaku?
Grace: Kim, Jerry ma wiele różnych twarzy.
Kim: Doobra, nieważne!! Mogę pożyczyć Rose? .. W sumie ty też mi się przydasz.
Grace: Do czego?
Kim: Muszę się przygotować na spotkanie z Jack'iem.
Grace: Randka??
Kim: Chciałabyś! A teraz chodź musisz mi pomóc!! Rose ty też!
Wzięłam małą na ręce i razem z Grace poszłyśmy do mojego pokoju.
Grace: Co mam robić?
Kim: Usiąść! Pomożesz mi!!!
Rose dobrała się do mojego telefonu i puściła naszą ulubioną piosenkę. Grace rzuciła mi pierwszy strój, a ja poszłam się przebrać.
Kim: I jak? - spytałam i parę razy się obróciłam.
Grace: Nie!!
Rose: Teraz ubierz to -powiedziała i podała mi kolejny zestaw.
Kilka minut później ( Jack )
Od jakiś 15 minut gapię się na Kim. Ciekawe czy wie, że z mojego okna jest widok na jej pokój. Po co ona przymierza te stertę ubrań? We wszystkim wyglądała cudownie!! Ale kiedy zobaczyłem ją w ostatnim stroju odebrało mi mowę. Kiedy się zobaczyła kogoś przytuliła. To chyba.. Grace. Tak na pewno!! potem tylko widziałem jak podchodzi do Rose i parę razy ją podrzuca. O nie!! Chyba mnie zauważyła. Muszę się schować! Nie!! Zachowuj się naturalnie!!! Gdzie moja gitara? Chwila.. ona nie wie, że gram. Yyyy.. konsola!!! W szafie, szybko!! Ahh, musiałem się wywalić? Najwidoczniej tak! Kiedy otworzyłem szafę album ze zdjęciami (jego i Kim) spadł mi na głowę. Czemu ja dzisiaj mam takiego pecha??
Oczami Kim
Dziewczyny katowały mnie już ponad godzinę.
Kim: A jak wyglądam w tym?
Grace: To nie to!!
Kim: Grace! Błagam za pół godziny Jack tu przyjdzie!!
Grace: Kocha, poczeka!!
Kim: Bo się wkurzę!!!!
Grace: Jeszcze jeden strój, proszę!
Kim: Dobra!! - powiedziałam już na MAXA wkurzona. Przebrałam się po raz ostatni i..
Grace/Rose: Idealnie!!
Rose: Kimi musisz się zobaczyć.
Grace: Chwila! Jeszcze dodatki!! - mówiąc to zrobiła mi makijaż i dobrała dodatki. - Dobra teraz możesz spojrzeć. - odwróciła fotel (na którym siedziałam) i przejrzałam się w lustrze. Na chwilę odebrało mi mowę.
Kim: To.. to naprawdę jetem ja?
Rose: Tak Kimi! Mam najśliczniejszą siostrzyczkę na świecie!
Grace: Pięknie wyglądasz. Na pewno oczarujesz Jack'a.
Kim: Dziękuję wam!! Jesteście kochane!!!!
Przytuliłam Grace, a potem parę razy podrzuciłam swoją siostrę.
Kim: Jesteś pewna, że Jack'owi się spodoba?
Grace: Będzie zachwycony!
Rose: Pamiętaj, że dla niego byłaś, jesteś i będziesz najpiękniejszą dziewczyną na ziemi.
Kim: Jak to jest, że jesteś taka mała, a taka mądra?
Grace: Milton ma poważną konkurentkę.
Usłyszałam dzwonek do drzwi.
Kim: To na pewno Jack!!
Grace: Leć, twój książę już czeka!
Kim: To nie jest randka! Wbij to sobie do głowy.
Grace: Skoro to nie randka to czemu się tak stroisz.
Kim: Bo mi na nim bardzo zależy!
Rose: Idź już!!
Kim: Chodźcie ze mną!
Grace: Dobrze!
We trójkę podeszłyśmy do drzwi.
Jack: Cześć Ki... WOW!!
Kim: Dzięki! Grace zaopiekujesz się Rose!!
Grace: Jasne!
Kim: Dziękuję!!! - powiedziałam po czym pocałowałam przyjaciółkę w policzek.
Jack: Idziemy?
Kim: Pewnie!! Pa dziewczyny!!
Grace/Rose: Pa pa Kim!!!
Jack: Pojedziemy na desce? Będzie szybciej.
Kim: Po pierwsze ja nie umiem na tym jeździć. Po drugie: jak niby mielibyśmy jechać razem na jednej desce??
Brewer stanął na desce i podał mi swoją dłoń, którą niepewnie złapałam.
Jack: Zaufaj mi! Ze mną nic ci się nie stanie!!
Kim: Dobrze! Ufam ci!!
Jack delikatnie mnie objął i trzymał, żebym nie spadła.
Jack: Spokojnie nie masz się czego bać.
Kim: Ale ja się nie boję!! - Naprawdę się nie bałam. Brewer nie wie, że kiedy byłam mała uczyłam się jeździć na desce.
Jack: Przecież mówiłaś, że..
Kim: Kłamałam!!
Koło nas przechodziła akurat staruszka i od razu zaczęła się drzeć.
Staruszka: Dzieci co wy robicie?!?! a ty chłopcze?!? Jak dziewczyna ci się podoba to zaproś ją na randkę, a ty próbujesz ją zabić!!! Tak teraz młodzież wyznaje uczucia?!?! Ten kraj schodzi na psy!!! - powiedziała i odeszła.
Kim:Czemu już drugi raz nawrzeszczała na nas jakaś staruszka i...
Kim/Jack: I czemu wszyscy biorą nas za parę??
***********************************************************************************
Rozdział nawet mi się podoba!! A wam?? Tym razem rozdział dedykuję Kimi i Kasia_Kocha_Leo!!
Jutro wyjeżdżam i nie będzie mnie cały tydzień :/ Mam do was jedną prośbę. Jeśli któraś z was kiedy (data i godzina) będą pierwsze odcinki 3 sezonu w Polsce niech pisze w komentarzach! Kocham was ♥♥♥
Świetnie po prostu świetnie!! ♥
OdpowiedzUsuńNajlepsza ta staruszka haha :D
Już nie mogę się doczekać kolejnego! ;**
A 1 i 2 odcinek 3 sezonu w Polsce będzie 1 września, ale niestety nie wiem o której godzinie, bo zmieniają. Aktualnie z kopyta idzie o 11:40, ale zapewne znowu zmienią godzinę emisji po wakacjach..
Dzięki ♥♥♥
UsuńNo ta staruszka byłą dobra :D Haha
Że te dwa odcinki są 1 września to wiedziałam chodziło mi o godzinę i masz rację pewnie ją zmienią :/
Cudo !
OdpowiedzUsuńDziękuję za dedykację ♥
Staruszki rozwalają system <3
Jerry i romantyzm ??? O.O
Odcinki, tak jak pisała Patty, będą 1 września. Stawiam, że o 11 lub 11:40, ale to nie jest pewne :)
Ja sprawdzę coś koło 27-28 sierpnia i wtedy powinna być data emisji :3
Czekam na nowy <3
Kiedy będzie ?
♥♥♥
Dziękuję ♥♥♥
UsuńNaprawdę nie ma za co!!! ;)
Rozwalają system? Czemu nie?
Co taka zdziwiona? Jerry może i jest głupi, ale za to jest romantyczny. Co ja gadam?? Jego głupota przyćmiewa romantyzm :D
Nowy za tydzień albo później, bo jutro wyjeżdżam :/
Cuuuudny kochana! <33333
OdpowiedzUsuńMasz wielki talent no!! ;* ;*
Spanikowany Jack- supcio! ;D
A ta staruszka jeszcze lepsza! :D
Ciekawe która dziewczyna nie czułaby się bezpiecznie przy Jacku/Leo! <33
Kochana 3 sezon będzie 1 września, dwa odcinki "Spyfall" i Dueling Dojos" :)
A godziny to jeszcze nie wiadomo..
A i jak się bawiłaś na zjeździe, było fajnie? ;) :*
Szkoda, że Cię nie będzie przez cały tydzień ;/
Nie wytrzymam bez Ciebie! ;*
Dodaj jeszcze dziś rozdział pliiiiss!! ;**
Kocham i czekam na nn! <333333
Olivia Holt ;*
Dzięki kochana ♥♥♥
UsuńJack spanikowany, a Kim go nie widziała :D Haha
Nie wiem, która by się przy nim bała!!! Na pewno nie ja ;**
Na zjeździe było zadziwiająco dobrze :D
Będę za wami tęsknić!!!! <333
Chętnie bym dodała, ale nie mogę :/
Rozdział boski tak samo jak wszystkie poprzednie!!! Jack podglądał Kim!!! Niezły z niego spryciarz ale dostał za swoje od albumu w głowę!!! ;) Jack gra na gitarze!!! Ekstra!!! Za to Kim umie jeździć na desce!!! Super!!! Czyżby to był jeden z tych sekretów Kim które Grace chciała ujawnić???!!! ;) Zgadzam się z Grace choć w sumie nie wiem w czym Milton miałby konkurować z Rose!!! To już raczej Rose powinna udzielać mu porad w sprawach sercowych bo to ona w tym temacie bije go na głowę!!! ;) Albo niech urządzi mu kurs szkoleniowy pt: "Jak z naukowca i kujona zrobić mega romantyka i słodkiego adoratora"!!! ;) Czytałam twój wpis pod moim komentarzem na blogu u Dominiki fajnie że się ze mną zgadzasz i miło że się nie obrażasz!!! ;) Chyba zebrało mi się dzisiaj na rymowanki!!! ;) Pierwsze dwa odcinki trzeciego sezonu mają zostać wyemitowane pierwszego września przynajmniej tak podają na stronie Wikipedii a co do godziny to nie mam pojęcia!!! Choć może puszczą gdzieś o 8.55 lub 9.00 rano tak jak to było w przypadku nowych odcinków z drugiego sezonu tyle że wtedy to było w soboty a to będzie niedziela ale to tylko moje domysły więc nie wiem!!! ;) Mam nadzieję że zjazd rodzinny był udany???!!! Szkoda że wyjeżdżasz ale życzę ci miłej zabawy tam gdziekolwiek jedziesz!!! Kocham i czekam na next!!! Istnieje możliwość abyś dodała go jeszcze dziś???!!!
OdpowiedzUsuńIza.S
Dzięki kochana!! <33
UsuńAkurat to nie był ten sekret!! Wszyscy wiedzieli, że Kim umie jeździć. Wszyscy oprócz Jack'a :D
Normalnie jesteś ekspertem od nadawania boskich tytułów dla Miltona i reszty ;) Zastanawiałaś się nad założeniem bloga?? Na zjeździe było cudownie. Najlepsze było to, że ciocia, która doskonale mnie zna nie mogła mnie poznać :P
Dzięki za info :D Rozdział chciałabym dodać dziś, ale niestety nie mogę :( Postaram się to nadrobić kiedy wrócę, ale niczego nie obiecuję. Teraz piszę kolejny rozdział, bo akurat mnie natchnęło :) Jeszcze raz dziękuję ♥♥♥ A jadę nad morze :/
No cóż nie udało mi się odkryć tajemnic Kim może następnym razem się uda!!! :) Bardzo ci dziękuję myślę że całkiem nieźle wyszedł mi ten tekst!!! ;) Co do mojego zastanawiania się nad założeniem bloga to szczerze ci się przyznam że kilka razy miałam taką myśl że nawet fajnie byłoby jakiegoś założyć a ty swoim komentarzem zmotywowałaś mnie jeszcze bardziej do tego abym zrobiła krok w tym kierunku więc może za jakiś czas założę bloga ale na razie niczego nie obiecuję!!! Fajną masz ciocię :D Życzę udanego wypoczynku i miłej zabawy nad morzem!!! :)
UsuńIza.S
Ja nad założeniem bloga zastanawiałam się pół roku. Aż w końcu pomyślałam: Najwyżej nikomu się nie spodoba!!
UsuńZałożyłam bloga i opłaciło się. Prowadząc tego bloga czuję się lepiej niż kiedykolwiek. A to wszystko dzięki wam ♥♥♥
Dzięki <33 Na razie jest nieźle!!
Boski nie moge sie doczekac kolejnego wejdz prosze!!!
OdpowiedzUsuńhttp://0zuzol0.blogspot.com/
Dzięki :**
UsuńPostaram się wejść jak najszybciej :D
Rozdział cudowny, cudowny i jeszcze raz cudowny!! ♥
OdpowiedzUsuńTo takie słodkie, że Kim aż tak się przyjęła wyjściem z Jack'iem.
Szkoda, że nie zauważyła go w oknie, a swoją drogą to nie ładnie tak podglądać, ale można było się spodziewać, że jeśli taka okazja się nadarzy to on na pewno będzie podglądał Kim xD
Niezdarny ten Jack zrobił się jak ja, bo mam taki talent, że potrafię 3 razy podrząd walnąć się o ten sam przedmiot xD
Staruszki zawsze najlepsze.
Życzę ci udanego wyjazdu kochana ♥
Masz wielki talent <33
Uwielbiam twojego bloga. Mam pytanie ile w sumie będzie rozdziałów??
Z niecierpliwością czekam na next ;**
Dzięki ♥♥♥
UsuńCiekawe jak Kim długo się będzie stroić kiedy pójdą na randkę ;)
Dziękuję!!
To ty masz wielki talent!!! <33
Nie wiem ile będzie rozdziałów. Mam już pomysł na ostatni, ale tylko końcówka :/
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń